Myslíme na Vaši bezpečnostMusíme a hlavně chceme skloubit dvě věci:

1) Váš zákaznický zážitek

2) Vaši bezpečnost vzhledem k probíhající pandemii


Váš zákaznický zážitek byl, je a vždy bude naší hlavní prioritou. Děláme vše pro to, abyste se v našich restauracích cítili co nejlépe a abyste se k nám rádi vraceli. I v normálních dobách to samozřejmě není úplně jednoduchý úkol...přeci jen je gastronomie jedno z mále odvětví, kde se "vyrábí" a spotřebovává produkt během krátkého času na jednom místě. Takže prostor na chyby je veliký. Ale my se vždy snažíme o to, abyste si to v našich restauracích vždy užili na 100%.


Probíhající pandemie Coronaviru spolu s různými omezeními a nařízeními nám situaci samozřejmě neulehčuje. Nicméně nebudeme si stěžovat...postižení jsou všichni a každý se s tím musí vyrovnat jak nejlépe dovede. My věříme, že Vám stále může i přes omezenou provozní dobu nabídnout odpočinek a zábavu, která Vám snad dovolí na chvíli zapomenout na současnou patálii. Aby to bylo možné, zavedli jsme řadu postupů, které mají zajistit Vaši bezpečnost a zároveň bezpečnost našeho týmu:

1) Nosíme roušky

2) Myjeme si a desinfikujeme ruce

3) Desinfikujeme stoly a nábytek před každým usazením nových zákazníků

4) Pravidelně a dostatečně větráme prostory

5) A respektujeme nařízení státu a odborníků


Přejeme nám všem, aby tahle nepříjemná doba brzy pominula a my se na Vás mohli každý den těšit bez omezení. Do té doby ale vězte, že myslíme na Vaši bezpečnost.


Za tým Hospodska,

Jiří Panuška

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše